حق انتشار نمرا ۳ - Nomra 3 Copyright

کاربر گرامی،
پروژه نمرا به مدت ۵ سال و تا زمان عرضه نسخه ۳ به صورت کاملاً رایگان و منبع‌باز عرضه شد و هم اکنون نیز نسخه‌های قبل از ۳ با همان حق انتشار عرضه می‌شوند.
اما پس از اینکه انتظارها از نمرا بیش از گذشته شد، یعنی کاربران انتظار داشتند که نسخه‌ای زیباتر، با امکانات بیشتر، امن‌تر و با پشتیبانی بهتر عرضه شود، تیم نمرا تصمیم گرفت بر روی پروژه نمرا متمرکز شود و نسخه ۳ و به بعد را همانطور که کاربران دوست داشتند عرضه کند.
طبیعتاً متمرکز شدن بر روی یک پروژه یعنی فارغ شدن از کارهای دیگر و این یعنی باید منبعی برای تأمین درآمد اعضای تیم وجود داشته باشد تا همچنان شاهد نمرایی به‌روزتر با پشتیبانی قوی‌تر باشیم.
لذا، حق انتشار نمرا از نسخه ۳ به بعد از حالت «آزاد، رایگان و منبع‌باز» خارج گردید و به «تجاری-مالکیتی» تغییر یافت.
بر این اساس، فقط افرادی حق استفاده از نمرا ۳ و به بعد را دارند که آن‌را به صورت قانونی و از عرضه‌کنندگان مجاز خریداری کرده باشند.
همچنین، خریدار و یا هر شخص دیگر، حق دستکاری کدهای پروژه و یا باز-انتشار آن با هر نامی را ندارد.
ما امیدواریم این تصمیم به هر چه بهتر شدن این پروژه کمک کند.

قوانین بازدارنده

- وجدان: پیش از هر چیز، ما وجدان کاربر را عامل بازدارنده در برابر استفاده غیرمجاز از نمرا می‌دانیم.
دقت بفرمایید که طبق قوانین شرعی، عقلی و عرفی، در صورت استفاده غیرقانونی از نمرا، لحظه به لحظه گناه «حرام‌خواری» به پرونده اعمال کاربر خاطی افزوده می‌شود.
از طرف دیگر این نوع کاربران به ادامه عرضه نرم‌افزارهای سودمند، خیانت کرده‌اند. چرا که در صورت عدم سوددهی مناسب و تأمین درآمدهای تیم، ما از عرضه نسخه‌های دیگر و یا نرم‌افزارهای دیگر پشیمان خواهیم شد.

- عدم پشتیبانی کاربر خاطی: ما جریمه‌هایی نیز برای کاربران خاطی در نظر گرفته‌ایم؛ از جمله: بر روی هر نسخه‌ای که به هر کاربر فروخته می‌شود، به طور مخفی در یکی از فایل‌های پروژه (که هیچ کس به جز ما نمی‌داند)، کد خاص آن کاربر ثبت می‌شود. در صورتی که این پروژه به طور غیرقانونی منتشر شود و ما از طریق آن کد متوجه شویم که کاربر x عامل انتشار غیرقانونی این فایل‌ها بوده است، حق پشتیبانی VIP برای همیشه از او صلب می‌شود. یعنی دیگر به انجمن پشتیبانی اعضای VIP (مخصوص) دسترسی نخواهد داشت و مشکلات و پرسش‌های احتمالی او را پاسخ نخواهیم داد و همینطور از آپدیت‌های آینده بی‌نصیب خواهد ماند.

- شکایت قانونی: در نهایت، در صورتی که شخصی مسبب زیان مالی بزرگی به ما شود، ما مراحل قانونی جهت اخذ آن زیان مالی از وی را به طور قاطع دنبال خواهیم کرد.


شما نیز دلتان به حال ما و نمرا و کشورمان بسوزد
کاربر عزیز، در صورت مشاهده استفاده غیرقانونی از نمرا ۳ و به بعد، لطفاً ما را از طریق فرم تماس با ما در سایت رسمی پروژه (nomra.ir) در جریان قرار دهید.


خرید قانونی نمرا ۳
برای تهیه نسخه خاص خودتان لطفاً به سایت رسمی پروژه نمرا مراجعه نمایید:
http://nomra.ir


با تشکر؛
تیم توسعه نمرا